CYKLADY

Trasa z Ateny -Cyklady -Ateny (7dni)

Jeśli masz tylko tydzień, a chcesz odwiedzić koniecznie Archipelag Cyklad i jesteś odporny na kaprysy Morza Egejskiego to ta trasa jest dla Ciebie. Wymagająca z długi przelotami, ale dostarczająca niezapomnianych wrażeń.  Głównym celem jest zwiedzenie zachodnich wysp tego archipelagu. Dzienna żegluga trwa około 8h. Przeznaczona dla wytrwałych żeglarzy z dystansami do 50Mm.

Propozycja trasy: Ateny (Marina Alimos) –>Kythos –> Milos–> Sifnos–> Serifos–> Hydra--> Ateny.

Jeśli lubisz bujanie w morskiej pianie to ta trasa jest dla Ciebie idealna. Długie przeloty i niezapomniane wrażenia.

Trasa Cyklady 14 dni

Trasa z Ateny -Cyklady -Ateny (14 dni)

Dana trasa jest kwintesencją dotychczasowych propozycji tras.  Wachlarz propozycji wysp jest bardzo duży, a każda charakteryzuje się różnorodnością. Na Cykladach możesz znaleźć wszystko dziewicze i nieskażone cywilizacją wyspy, jak również popularne turystycznie. Zakochaj się w Santorini lub zatańcz na plaży w Mykonos…możliwości jest wiele. Trasa dla wprawionych żeglarzy, którym nie straszny jest silny wiatr i wysokie fale. Wszystko to rekompensują widoki.

Propozycja trasy: Ateny (Marina Alimos)–> Kea–> Siros–> Mykonos–> Naxos–> Ios–> Santorini--> Folegandros–> Milos–> Sifnos–> Serifos–> Kithnos–> Ateny. 

Przykładowe modyfikacje trasy możliwe m.in. o Paros, Amorgos.

Trasa Cyklady 14 dni

Rejs ma charakter turystyczny i rekreacyjny…Istotnym elementem jest dobranie odpowiedniego towarzystwa akceptującego się wzajemnie.

Gwarantujemy super zabawę, niezapomniane wrażenia !  Trasa rejsu jest każdorazowo dopasowana do warunków pogodowych, umiejętności załogi i ostateczną decyzję podejmuje Kapitan.

Przeżyj przygodę razem z YACHTING TOGETHER! Nasza galeria zdjęć mówi sama za siebie!

yachting together

you WILL never sail alone

Copyright © 2021 Yachting Together N.E.P.A. All Rights Reserved.