O NAS

Grecka firma Yachting Together założona przez Polaków powstała z pasji i zamiłowania do żeglarstwa. Firma zajmuje się głównie czarterem własnych jachtów i prowadzeniem rejsów. Siedziba znajduje się w Pireusie – Ateny.

Od ponad 20 lat pływamy po morzach i oceanach. Jako właściciele jachtów stacjonujących w Grecji jesteśmy doświadczonymi i wykwalifikowanymi skipperami. Dla nas żeglowanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i styl życia. Decyzja o założeniu firmy greckiej Yachting Together była naturalnym krokiem, wynikającym z miłości do żeglarstwa.

Regularnie pływamy po morzu śródziemnym i nie tylko. Najdłuższa wspólna trasa liczyła ponad 4 tys. Mm. (Seszele, Ocean Indyjski, Morze Czerwone, Morze Śródziemne).

Z nami odkryjesz nie tylko piękno greckich wysp, ale także doświadczysz profesjonalizmu i zaangażowania. Indywidualne podejście do każdego klienta to nasza dewiza. Zdjęcia mówią same za siebie, więc nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty i dołącz do nas w niezapomnianej żeglarskiej przygodzie!


YOU WILL NEVER SAIL ALONE

yachting together

you WILL never sail alone

Copyright © 2021 Yachting Together N.E.P.A. All Rights Reserved.