REJS MARZEŃ PO GRECKICH WYSPACH

Zapraszamy Cię w podróż po fascynujących zakątkach Grecji. Wspaniałe widoki, piękne plaże, przejrzysta ciepła woda i wszechobecna nieskrępowana atmosfera beztroskich wakacji. Rejs z Yachting Together to niezapomniana żeglarska przygoda, podczas której odkryjesz Zatokę Sarońską, Zatokę Argolidzką jak również rajskie Cyklady. Codziennie nowy port – codziennie nowa przygoda! 

Pomyśl o uroczych portach, wysepkach, białych domkach zsuwających się po zboczach nad krawędzią błękitnej wody, przytulnych tawernach i jachcie łagodnie kołyszącym się na falach w promieniach zachodzącego słońca. Rozkoszuj się przyjemnym słońcem z pokładu komfortowego jachtu, a wieczorem gdy zapadnie zmrok w jednym z wielu przepięknych portów wsłuchaj się w grecką zorbę próbując lokalnych potraw w licznych tawernach. 

Rejsy rozpoczynamy i kończymy w Marinie Alimos w Atenach.  Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, uzależnionych od charakteru i czasu trwania rejsu. Poznaj terminy oraz kierunki, zarezerwuj i dołącz do załogi! 

Ostateczną formułę ustalamy wspólnie już na jachcie po zaokrętowaniu.

TERMINY REJSÓW NA 2023 ROK- systematyczna aktualizacja

Cennik i terminy rejsów YT- aktualizacja 30.08.2023

INFORMACJE DODATKOWE

 • Koszty dodatkowe
  Po zaokrętowaniu załoga robi składkę pokładową na koszty eksploatacyjne jachtu 120 EUR/osoba/tydzień.
  Co obejmuje składka pokładowa: koszty paliwa, butli gazowej, sprzątanie końcowe, koszty portów, pościel i ręczniki, koszty restauracji dla skippera przy wyjściu z załogą, silnik do pontonu.
 • Składka na jedzenie
  Załoga robi składkę na żywność, która jest rozliczana w trackie rejsu. Wynosi około 80 EUR/tydzień/osoba. Kwota jest zmienna i uzależniona od preferencji załogi.
 • Pozostałe informacje
  Minimalna liczba osób pozwalająca na organizację rejsu wynosi 6 osób.
 • Rezerwacji można dokonać poprzez wypełnienie i wysłanie formularza klikając na poniższy przycisk (rezerwacja rejsu). Po potwierdzeniu wolnego miejsca/terminu poprosimy o uzupełnienie niezbędnych danych w celu przygotowania umowy i wpłaty zaliczki do 7 dni od podpisania umowy.
 • Zapytania można wysyłać przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez media społecznościowe lub telefon. W przypadku dwóch rezerwacji w tym samym czasie decyduje kolejność wpływu środków.
 • Wybór kajuty wg zasady, kto rezerwuje pierwszy ten pierwszy wybiera kajutę (każda jest z łazienką).
 • Kajuta dla jednej osoby na wyłączność: +100% ceny

Propozycje tras

Poniżej przedstawiamy przykłady tras, które znamy z własnych doświadczeń. Wachlarz możliwości jest bardzo duży, od ultra łatwej do bardzo wymagającej.  Każdy znajdzie coś dla siebie, kliknij w interesujący Cię akwen.

ZATOKA SAROŃSKA oraz ARGOLIDZKA

YOU WILL NEVER SAIL ALONE

Jak wygląda taki rejs?

 • Rejs ma charakter turystyczny i rekreacyjny z akcentem żeglarskim. Doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane. W trakcie rejsów, każda osoba należy do załogi i bierze udział w pracach pod i na pokładzie.  Najczęściej wypływamy rano, unikamy sztormów i wszelkich niewygód. Pływamy przedewszystkim w dzień,  tak aby popołudniu dotrzeć do portu by znaleźć atrakcyjne miejsce do pozostania na noc. Często w trakcie żeglugi zatrzymujemy się na kąpiel w malowniczych zatoczkach. 
  Dla chętnych przygód i  wprawionych żeglarzy istnieje możliwość wykazania sie swoimi umiejętnościami i wydania zaświadczenia dot. wypływanych godzin na morzu. 
 • W dniu zaokrętowania załoga ustala listę zakupową, zbiera składkę na wyżywienie (ustaloną między sobą), organizuje zakupy i sklarowanie zakupionej żywności na pokładzie.
 • Na samym początku rejsu każdy załogant zostaje przeszkolony z kwestii bezpieczeństwa i obsługi jachtu.  Wszyscy przechodzimy szkolenie pierwszego dnia z podstawowych zasad korzystania z jachtu, a chętnych uczymy też umiejętności żeglowania.
 • Trasa rejsu ustalana jest każdorazowo z załogą, niemniej Kapitan decyduje o czasie/porze dnia wypłynięcia, uwzględniając warunki pogodowe, poziom umiejętności i kondycji całej załogi.

NASZ JACHT - SUN ODYSSEY 469 Z KLIMATYZACJĄ

 • Jacht 10 osobowy, 4 kabiny dwuosobowe, przestronna mesa.
 • W każdej kabinie łazienka, elektryczne wc, klimatyzacja oraz wentylatory.
 • Szeroka platforma kąpielowa z prysznicem zaburtowym.
 • Jesteśmy właścicielami jachtu, który jest pod stałą opieką serwisową ALPHA TECHNIKI.

UKŁAD JACHTU SUN ODYSSEY 469

ZERKNIJ NA NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ Z DOTYCHCZASOWYCH RESJÓW

yachting together

you WILL never sail alone

Copyright © 2021 Yachting Together N.E.P.A. All Rights Reserved.