Propozycja tras
ZATOKA SAROŃSKA I ARGOLIDZKA

Trasa z Ateny -Egina- Peloponez -Ateny (7dni)

Trasa Ateny -Egina -Peloponez

 

Zatoka Sarońska to najbardziej dostępny kierunek żeglugi z Aten. Zaproponowana trasa charakteryzuje się małymi dystansami, z żeglugą trwającą do 4 h dziennie (max 20 Mm) i  małym falowaniem. Możliwe są postoje w urokliwych zatoczkach na kąpiel i posiłek. Na tej trasie odwiedzisz m.in. tętniącą życiem port Agia Marina, która pozwoli Ci rozkoszować się greckim stylem życia, zwiedzisz ruiny starożytnego miasta Epidavros znanego z wojen Trojańskich, jak również zachowany w 90% słynny amfiteart na półwyspie Peloponez. Pokosztujesz pysznych pistacji i poopalasz się na urokliwych plażach.

Propozycja trasy: Ateny (Marina Alimos)–> Egina (Port of Egina) –> Korfos–> Epidavros–> Perdika (Egina)–> Agia Marina (Egina)–> Ateny.

Przykładowe modyfikacje trasy możliwe m.in. o Nea Epidavros, Methana, która z słynie z siarki i wygasłych kraterów.

Każde z miejsc oferuje inne pakiety wrażeń – poznaj je z nami!

 

Trasa z Ateny -Hydra- Poros -Ateny (7dni)

Trasa Hydra-Poros-Egina

Kolejna trasa jest modyfikacją powyższej uwzględniając trochę dłuższe przeloty na niektórych odcinkach i kierunek południowo-wschodni, ale dostarczając załodze również niezapomnianych wrażeń. Będąc w Grecji warto odwiedzić wyspę Hydra, na której nie ma ruchu kołowego. Błękit morza, zestawiony z wyjątkową scenerią architektoniczną w stylu XVIII i IXX wieku (duże domy oraz rezydencje zbudowane wokół naturalnego amfiteatru nad portem) na długo pozostaną w Twojej pamięci. Jeśli jesteś spragniony zabawy to na wyspie Poros odnajdziesz swoje miejsce.

Propozycja trasy: Ateny (Marina Alimos)–>Agia Marina (Egina) –> Hydra–> Ermioni–> Poros–>  Perdika (Egina))–> Agia Marina (Egina) –> Ateny.

 

Każde z miejsc oferuje inne pakiety wrażeń – poznaj je z nami!

Trasa z Ateny-Hydra-Zatoka Argolidzka-Poros-Ateny (7dni)

Trasa Hydra-Zatoka Argolidzka-Poros

Jednym z głównych kierunków danej trasy jest Zatoka Argolidzka na wschodnim wybrzeżu Peloponezu. Jest to alternatywa dla chcących nieco „dłuższych przelotów”. Widok wybudowanego przez Wenecjan zamku z XVw położonego w centrum portu w Nauplionie wynagradza wszystko. Nie zabraknie tutaj urokliwej Hydry  i imprezowego Poros. Zatoka Argolidzka jest akwenem dobrze chronionym od wiatrów, brak tutaj tak wysokich fal jak na Cykladach. Możliwe są postoje w urokliwych zatoczkach na kąpiel i posiłek.

Propozycja trasy: Ateny (Marina Alimos)–> Hydra–> Porto Cheli –>Nauplion–> Ermioni –> Poros–> Ateny.

Każde z miejsc oferuje inne pakiety wrażeń – poznaj je z nami

Rejs ma charakter turystyczny i rekreacyjny…Istotnym elementem jest dobranie odpowiedniego towarzystwa akceptującego się wzajemnie.

Gwarantujemy super zabawę, niezapomniane wrażenia !  Trasa rejsu jest każdorazowo dopasowana do warunków pogodowych, umiejętności załogi i ostateczną decyzję podejmuje Kapitan.

yachting together

you WILL never sail alone

Copyright © 2021 Yachting Together N.E.P.A. All Rights Reserved.