Propozycja trasy
SPORADY

Trasa z Ateny -Sporady- Ateny (14 dni)

Trasa Ateny -Sporady -Ateny

Sporady to bardzo ciekawy akwen dla żeglarzy  ze względu na piękne krajobrazy, czyste wody i słabsze wiatry w porównaniu do Cyklad. Zaproponowana trasa przebiega wokół wyspy Evii, druga co do wielkości wyspa Grecji po Krecie. Chalkida, położona na wyspie Eubea, zachęca do zanurzenia się w lokalnym życiu – od tradycyjnych tawern po spacer po malowniczym moście Evripos. 

Przeżyj niepowtarzalne chwile na Skiatos, znanej jako „zielony raj”. Złote plaże, bujna zieleń i malownicze wioski to tylko niektóre z atrakcji tego cudownego miejsca. Skopelos, uchwycona w kameralnej atmosferze, zachwyci Cię białymi domkami i zapierającymi dech w piersiach widokami. 

Nie wolno zapomnieć o tajemniczej Skyros – wyspie koni i tradycji. Tu spotkamy autentyczność greckiego życia, a lokalne festiwale przyciągną do tańca i śpiewu.

Propozycja trasy: Ateny (Marina Alimos)–> Kea –> Chalkida–> Volos-> Skiatos–>Skopelos–> Alonissos–> Skyros–>Ateny.

Każde z miejsc oferuje inne pakiety wrażeń – poznaj je z nami!

Rejs ma charakter turystyczny i rekreacyjny… Istotnym elementem jest dobranie odpowiedniego towarzystwa akceptującego się wzajemnie.

Gwarantujemy super zabawę, niezapomniane wrażenia !  Trasa rejsu jest każdorazowo dopasowana do warunków pogodowych, umiejętności załogi i ostateczną decyzję podejmuje Kapitan.

yachting together

you WILL never sail alone

Copyright © 2021 Yachting Together N.E.P.A. All Rights Reserved.