SESZELE 2024

Zapraszamy na niezapomniany rejs katamaranem na Seszelach z Yachting Together!

Marzysz o wyjątkowym wakacyjnym doświadczeniu? Odkryj uroki Seszeli z nową ofertą od Yachting Together – niezwykłe rejsy katamaranem w 2024 roku! Seszele, znane ze swojej rajskiej przyrody, białych plaż i turkusowych lagun, to idealne miejsce na niezapomniane żeglarskie przygody. 

TERMINY REJSÓW NA 2024 ROK

 • 13-27.04.2024  (BRAK MIEJSC)
 • 09.11.2024-19.11.2024

Cena (10 dni): 1500 EUR

Proponowane wyspy : Mahe, Praslin, Curieuse, Cousin, La Dique Grande Soeur. 

INFORMACJE DODATKOWE

Cena rejsu obejmuje: miejsce w dwuosobowej kajucie, usługa skippera, podstawowe szkolenie z obsługi jachtu, opinia z rejsu.

Koszty dodatkowe:

 • Składka pokładowa:  stała, bezzwrotna składka pobierana po zaokrętowaniu, na koszty eksploatacyjne jachtu 150 EUR/osoba/tydzień. Jest niezależna od ilości osób biorących udział w rejsie. Obejmuje m.in (tzw. service pack): koszty paliwa, butli gazowej, sprzątanie końcowe, koszty portów, pościel i ręczniki.
 • Składka na jedzenie
  Załoga robi składkę na żywność, która jest rozliczana w trackie rejsu. Kwota jest zmienna i uzależniona od preferencji załogi. Cena rejsu nie obejmuje wyżywienia. Skipper nie partycypuje w kosztach wyżywienia.

Pozostałe informacje

 • Rezerwacji można dokonać poprzez wypełnienie i wysłanie formularza klikając na poniższy przycisk (rezerwacja rejsu). Po potwierdzeniu wolnego miejsca/terminu poprosimy o uzupełnienie niezbędnych danych w celu przygotowania umowy i wpłaty zaliczki do 7 dni od podpisania umowy.
 • Zapytania można wysyłać przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez media społecznościowe lub telefon. W przypadku dwóch rezerwacji w tym samym czasie decyduje kolejność wpływu środków.
 • Kajuta dla jednej osoby na wyłączność: +100% ceny

Odkryj Raj na Ziemi

Seszele to archipelag składający się z 115 wysp, gdzie każda z nich kryje w sobie niepowtarzalne piękno. Białe, piaszczyste plaże otoczone palmami kokosowymi, kryształowo czysta woda Oceanu Indyjskiego, kolorowe rafy koralowe i bujna zieleń tropikalnych lasów – to wszystko sprawia, że Seszele to raj na ziemi.

Katamaranem z Yachting Together Seszele

Nasze rejsy katamaranem to wyjątkowy sposób na odkrywanie uroków Seszeli. Flota nowoczesnych katamaranów została starannie wybrana, aby zapewnić komfort, bezpieczeństwo i niesamowite przeżycia. Zaufaj doświadczeniu naszych skipperów, którzy doskonale znają te wody i zadbają o każdy detal podczas rejsu.

Co na Ciebie czeka?

 • Białe plaże i kryształowa woda: pływaj w turkusowych lagunach i relaksuj się na jednych z najpiękniejszych plaż na świecie.
 • Snorkeling i nurkowanie: zanurz się w fascynującym podwodnym świecie Seszeli, odkrywając kolorowe rafy koralowe i bogactwo morskiego życia.
 • Wieczorne kolacje na pokładzie: ciesz się niezapomnianymi widokami zachodu słońca podczas romantycznych kolacji na pokładzie katamaranu.
 • Zwiedzanie wysp: zatrzymaj się na niektórych wyspach, aby odkryć tajemnice lokalnej kultury, tradycji i kuchni.

Nie zwlekaj! Rezerwuj swoje miejsce na pokładzie katamaranu już teraz i przygotuj się na wymarzoną podróż wśród rajskich wysp Seszeli z Yachting Together. 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności, trasy rejsu i innych szczegółów.

Zapoznaj się z  naszą galerią zdjęć z wspólnych rejsów z Seszelii

Proponowana trasa Seszele

Poniżej przedstawiamy przykładową trasę, którą znamy z własnych doświadczeń. Wachlarz możliwości jest duży.

YOU WILL NEVER SAIL ALONE

yachting together

you WILL never sail alone

Copyright © 2021 Yachting Together N.E.P.A. All Rights Reserved.